top of page

LoweTravelsAdventures4x4

z nami zobaczysz więcej 

w pracy-2.jpg

Anita Brewińska
Witam, korzystaliśmy kilkuosobową grupą z usług Tomasza we wrześniu. Wyjazd od A do Z świetnie zorganizowany. Oprócz tego, że zobaczyliśmy wszystkie topowe miejsca (oczywiście na miarę naszych możliwości czasowych), to Tomek pokazał nam tez Islandię bardziej dziką, miejsca mniej turystyczne, piękne trasy, noclegi w świetnych, klimatycznych i magicznych miejscach, między innymi nocleg pod namiotami gdzie był zapewniony cały potrzebny nam ekwipunek. Byliśmy zaopiekowani w 100%. Ale co bardzo ważne i co oprócz uroków Islandii zapamiętaliśmy i co stworzyło ten wyjazd wyjątkowym i niezapomnianym to: Tomek - jego humor, energia, opowieści, wiedza, elastyczność i podejście wobec grupy. Jednym słowem bez wahania: POLECAM!

Maciek Brzozowski
Ja również polecam. Tomek to nie tylko sprawny organizator, ale również gawędziarz i świetny kompan w podróży. Zna wszystkie ciekawe zakamarki Islandii, których nie zobaczycie w komercyjnej wycieczce. No i to rasowy „Aurora hunter” - zorzę w ciągu 6 dni widzieliśmy 3 razy 

Kamilla Kot  
Byłam w grudniu, niezapomniane wrazenia, Tomek bardzo pomocny, zorganizowany, polecam.

Maciej Listewnik
Byliśmy z Tomkiem w czerwcu na 10- dniowym objeździe Islandi . Wszystko było idealnie . Począwszy od transportu , poprzez miejsca na noclegi jak i dobór miejsc w których nam poprostu zapierało dech. Tak było Pięknie.
Polecam w 100 %

Leszek Karolkowski
Bylem w zeszłym roku.Bardzo dobra organizacja i niezapomiane przeżycia.Także ekstremalne.

Artur Kapacki
Ja też polecam, byliśmy w zeszłym roku w listopadzie. Podróż której nie zapomnimy było mega!!!

Barbara Symer
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Byliśmy, wrażenia niezapomniane, grupa marzenie, a Tomek zdecydowanie godny polecenia 

Marek Siarek
Polecam byłem dwa razy zawsze było super.

Artur Wolyniec
Polecam LoweTravel. Z Tomkiem pojedziesz dużo dalej niż to co ma w ofercie. A prowadzenie Toyoty Land Cruiser 4x4 poza szlakiem sprawi, że wyskoczysz ze skarpet!!! Nikt nie będzie żałował nawet godziny na tej wyspie...

Ewa Turska
Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm. Pan Tomek jest niesamowity. Ma Bardzo dużą wiedzę o Islandii, zna każdy zakamarek. Ja osobiście napewno skorzystam jeszcze raz z usług bo jest bajecznie. 

Kiran Gowda poleca stronę LoweTravel.
14 stycznia 2022 · 
He is a great guy it was one of my best days in iceland 🇮🇸 travelling with @lowetravel I would recommend people to travel with him

Natalia Juszczyszyn jest z Filipem Laszukiem i Bogną Heleną Jurewicz.
Po naszym wyjeździe do Rumunii na offroadzie zaczęłam nazywać Tomka Bogiem, po tym jak zobaczyłam jego umiejętności za kierownicą. to chyba najlepsza rekomendacja. wyjazd niezapomniany, tyle przygód w kilka dni 😮 coś pięknego! pozdrawiam i polecam wszystkim przygody z tym człowiekiem, na prawdę warto.

Mieczysław Szymczyk poleca stronę LoweTravel.
Jesteśmy zachwyceni! Islandia jest przepięknym miejscem, a Tomek potrafi zarazić prawdziwą miłością do niej.

Grzegorz Turski
Jeśli wycieczka do Islandii to tylko z Lowetravel i pod opieką Pana Tomka
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!!!!!!

Agnieszka Jędrzejewska
A ja z rodziną byłam z Tomkiem na Islandii w lipcu była to niezapomniana przygoda. Polecamy i dziękujemy Tomkowi za wspólnie spędzony czas.

Radek Rokosz
Witam grupy LoweTravel. Mieliśmy okazję poznać Islandię i Tomka w lutym 2022-3 dni, po wybuchu wojny na Ukrainie. Strach, obawa spowodowana zostawieniem najbliższych w Polsce i wyjazd w nieznane w kiepskim czasie jak na Islandię i jej zwiedzanie ze względu na pogodę. Zrekompensowanie już pierwszej nocy-ciemno, zimno, chodniki zamrożone, deszcz przeszył odzież aż do bielizny, i oczekiwanie na Łysego nieznanego. Oczywiście żarcik. Łysy Tomek (zwany Wojtkiem) opanowany w każdym calu w swojej mega bezpiecznej maszynie otwiera przed nami (bo więcej nikt nie dotarł) swój drugi dom, a że podróżnik z niego nietuzinkowy to Ci co byli napewno się dowiedzieli, a Ci co polecą do Niego to gwarantuję że nudzić się nie będą.

Aga Rokosz
Niezapomniana przygoda z SUPER przedwodnikiem! Mam nadzieję, że czas pozwoli na kolejne przygody z Tomkiem.... Pozdrawiam

Katarzyna Bronowicka 
Polecam w 100%.Islandia oczarowała nas swoją tajemniczością i surowością, ale też pogodą ducha i spokojem ludzi. Przez kilka dni z mężem i przyjaciółmi przemierzyliśmy setki kilometrów pod opieką i przewodnictwem Tomka, który wspaniale prowadził nas przez islandzkie bezdroża. Bardzo dziękujemy za niezapomniane wrażenia i wspaniały czas.

Anna Jur
Unikatowe przeżycia, wspaniała komunikacja i auto, które dojedzie wszędzie :) Po pierwszej przygodzie napewno będzie kolejna!

bottom of page